PaintExpo Eurasia ve Surtech Eurasia Fuarları için Geri Sayım!

Kimya sanayisinin uygulama alanlarında başı çeken ve endüstriyel üretimin en önemli basamaklarından olan boya-kaplama ve yüzey işlem teknolojilerine dair son yenilikler PaintExpo Eurasia ve Surtech Eurasia fuarlarında sektör profesyonelleri ile buluşuyor.

Bölgenin alanında lider organizasyonları olan 7. Uluslararası Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı PaintExpo Eurasia ve 6. Uluslararası Yüzey İşlem, Galvaniz Kimyasalları ve Teknolojileri Fuarı Surtech Eurasia, 04-06 Ekim 2023 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde Artkim Fuarcılık organizatörlüğünde sektör profesyonellerini bir araya getirecek.

Çeşitli kimyasalların kullanıldığı yüzey işlem ve boya- kaplama endüstrisinde yeni teknolojiler ile birlikte Türkiye’de sanayi ve üretim hacminin hızlı gelişimi, özellikle de yaş boyama ve elektrostatik kaplama, uygulama sistemleri ve sprey tabancaları, yaş ve kuru boyalar, otomasyon ve besleme teknolojileri, temizlik ve ön uygulama, kurutma ve sertleştirme, çevre teknolojileri, basınçlı hava sistemleri, hava besleme ve egzoz arıtma, su arıtma, geri dönüşüm ve bertaraf, aksesuar, ölçüm ve test teknolojileri, kalite güvence, boya çıkarma, sözleşmeli kaplama hizmetleri alanlarındaki ilerlemeler kaplama sektöründe
büyük bir büyüme ve gelişme ivmesi göstermektedir.

Endüstriyel kaplama teknolojileri ve yüzey koruma; metal ve çelik yüzeylerin aşınmasını engelleme, korozyona karşı koruma, makinaların ömrünün uzatılması gibi konularda önemli bir yere sahiptir.

Sıcak daldırma, sıcak püskürtme, elektrolitik kaplama, endüstriyel kaplama çeşitleri temel olarak otomotiv sektörü ve yan sanayisinde, demir yollarında, tersanelerde ve gemi sanayisinde, havacılık sektöründe, makine imalat sanayinde, metal ve levha işleme sektöründe, inşaat ürünleri, plastik işleme, beyaz eşya, mobilya, spor ve eğlence, metal ve cam cephe uygulamalarında, kapı ve pencere üretiminde, elektronik sektörü, ısıtma ve soğutma cihazlarının üretiminde ve ambalaj sanayisi gibi birçok alanda kullanılmaktadır.

Sektördeki gelişmeler ışığında, en yenilikçi ürün, hizmet ve çözümlerini sergilemek üzere kaplama ve yüzey işlem sektörlerinin lider firmaları PaintExpo Eurasia ve Surtech Eurasia fuarlarında bir araya gelecek. Sıvı ve toz boya, boyama ekipmanları ve sistemleri, boyama uygulamaları ve boya tabancaları, yüzey işlem ve galvaniz kimyasalları, ekipmanları, mekanik terbiye, elektro kaplama, konveyör sistemleri ve yüzey temizleme konularındaki hizmetler üç gün boyunca fuar kapsamında sergilenecek.

Her dönem geniş katılımla gerçekleşen PaintExpo Eurasia & Surtech Eurasia fuarları, bu yıl da katılımcı ve ziyaretçileri için yeni iş bağlantıları kurulması ve ihracat pazarlarını genişletmeleri adına ideal bir organizasyon olma misyonunu sürdürmeye devam edecek.

Siz de bu büyük sektör buluşmasının bir parçası olmak ve yüzlerce sektör lideri firmalar arasında yer alarak rekabetin gerisinde kalmamak istiyorsanız 04-06 Ekim’de Endüstriyel Kaplama Teknolojileri Fuarı PaintExpo Eurasia ve Yüzey İşlem Teknolojileri Fuarı Surtech Eurasia’da yerinizi almayı unutmayın!