BİZ KİMİZ?

Bir Artkim Group kuruluşu olan Artkim Fuarcılık inovation fair concept 2002 yılından itibaren fuarcılık sektöründe faaliyetlerine başlamış ve yıllar içerisinde kimya, boya, kozmetik, gıda, ilaç, poliüretan, kompozit, yapıştırıcı, teknik köpük, tekstil, yüzey işlem, endüstriyel boyama teknolojileri ayakkabı sektörlerine uluslararası standartta 13 farklı ihtisas fuarı kazandırmıştır.

Artkim Fuarcılık, yıllardır düzenlemiş olduğu ihtisas fuarları ile sektör paydaşlarının ürünlerinin ve teknolojilerinin tanıtılması, yeni uluslararası pazarlara açılmaları ve ihracat değerlerini artırmaları konularında etkin rol oynamaktadır.

22 yılı aşkın süredir düzenlenen organizasyonlar hem mevcut müşteri ilişkilerinin kuvvetlendirilmesi hem de ileriye yönelik temellerin atılabileceği yeni bağlantılar kurulmasına ortam sağlamaktadır. Kurulan iş bağlantıları, iş hacmine dönüşerek, ekonomiye önemli bir girdi sağlamaktadır.

Ulusal ve uluslararası arenada tanınan marka değeri yüksek fuarlarımız, yıllardır sektörlerinn birleştirici gücü olarak faaliyet göstermektedir.

Sektörden aldığı güçle, gelişim ve yenilik adına çalışmalarını sürdüren Artkim, sektöre değer katma amacıyla yeni projeler geliştirmeye, her geçen sene hız kesmeden devam etmektedir.

Misyon

Kimya ve bağlı alt sektörlerinin gelişmesini desteklemek ve canlı tutmak, uluslararası standartta düzenlediğimiz etkinliklerimiz ile müşterilerimizin ticari ilişkilerini güçlendirmesinde etkin rol oynamak.

Vizyon

360 derece fuarcılık anlayışımız ve yıllara dayanan tecrübemiz ile yenilikçi projelere imza atarak kimya sanayisine değer katmaya devam etmek öncelikli hedefimizdir.