Boya Sanayi paintistanbul turkcoat

Boya ve Kaplama Sektörünün Lider Fuarı Paintistanbul & Turkcoat

Katılımcı ve ziyaretçi rakamları ile sektörün dünyaca kabul görmüş ve takip edilen sayılı boya ve hammaddeleri etkinliklerinden biri olan “8. Uluslararası Boya, Boya Hammaddeleri, Yapı Kimyasalları ve Yapıştırıcı Hammaddeleri, Laboratuvar ve Üretim Ekipmanları Fuarı” paintistanbul & Turkcoat, 17-19 Mart 2022 tarihlerinde Artkim organizatörlüğü ve Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD) iş birliği ile İstanbul Fuar Merkezi’nde sektörü bir araya getirecek.

9-11 Eylül’de düzenlenmesi planlanan Paintistanbul & Turkcoat Fuarı’nın düzenlenme tarihi ile ilgili yapılmış olan katılımcı anketi sonucunda oy çoğunluğu ile 17-19 Mart 2022 yeni fuar tarihi olarak belirlenmiştir.

Uluslararası katılımla gerçekleşecek olan, boya ve boya hammaddeleri, yapıştırıcı, yapı kimyasalları, izolasyon hammaddeleri ve teknolojileri konusunda bölgesinde önemli yer edinen Paintistanbul & Turkcoat Fuarı, büyüyen boya ve hammaddeleri pazarı için ideal bir organizasyon olma özelliği taşımaktadır.

boya fuarı

Paintistanbul & Turkcoat 2022 Fuarı yenilikler ile dolu dolu fuar deneyimi vaat ediyor!

Yeni dönemde birçok yeniliği de bünyesine kazandıran Paintistanbul & Turkcoat 2022 Fuarı’nda; fiziki fuar ile eş zamanlı açılarak 3 ay boyunca erişime açık kalacak sanal fuar platformu firmalar için uzun süreli iletişim imkanı ve yüksek marka görünürlüğü sağlamayı hedeflerken, ziyaretçiler içinde zaman kısıtlaması olmaksızın ihtiyaçlarına yönelik olarak firmalar hakkında bilgileri görüntüleme ve online toplantı yapma imkanı sunmaktadır.

Fuar öncesinde yayına girecek fuar mobil uygulamasında ise kullanıcılar, firmalar hakkında detaylı bilgileri görüntüleyebilecek, konferans programının detaylarını inceleyebilecek ve fuar alan ile ilgili diğer tüm detaylara erişebilecekler.

Tüm bu yeniliklerin yanı sıra, fuar alanında sektör uzmanları tarafından düzenlenecek teknik ve ticari konferanslar, Youtube kanalımızdan eş zamanlı olarak canlı yayınlanacak olup, binlerce sektör profesyoneli dinleyiciye ulaşacak.

Hitap ettiği sektörün ülke ekonomisindeki önemi ve sektörün çatı kurumu olarak kabul edilen Boya Sanayicileri Derneği (BOSAD) ile iş birliği içerisinde organize edilen Paintistanbul & Turkcoat Fuarı, ülkemiz için boya ve hammaddeleri sektörünün yurtiçi ve yurt dışı sektörel tanıtımı ve dolayısıyla ihracata önemli katkılar sağlaması açısından önemli bir yere sahiptir.

Fuarda yurtiçi ve yurt dışından gelen ziyaretçilerin beğenisine sunulacak yenilikçi ürün ve hizmetler ile katılımcı firmalar en yeni ürün ve teknolojilerini geniş bir kitleye ulaştırma, yeni iş bağlantıları kurma fırsatı yakalayacak. Bu bağlamda sektörün bütün hammadde, makine, ekipman ve üretim teknolojileri ihtiyaçlarına karşılık bulabilmesi adına ideal bir platform sunan Paintistanbul & Turkcoat 2022 Fuarı; üretici ile alıcı arasında bir kez daha önemli bir köprü görevi haline gelecek.

17-19 Mart 2022’de İstanbul Fuar Merkezi’nde renklerin büyüsünü keşfetmek için Paintistanbul & Turkcoat Fuarı’nda buluşalım!

Detaylı bilgi için www.turkcoat-paintistanbul.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Related Posts

29

Ara
Poliüretan

Poliüretan, Kompozit, Yapıştırıcı ve Teknik Köpük Sanayi Fuarları Ziyaretçilerini Ağırladı

Dört fuarda 200’ü aşkın firma ve 6 bini aşkın ziyaretçi bir araya geldi Adhesives&Bonding Eurasia ve Foam Eurasia ziyaretçilerden yoğun ilgi aldı Artkim Fuarcılık’ın, İstanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını açtığı Putech Eurasia, Eurasian Composites Show, Foam Eurasia, Adhesives &Bonding Eurasia fuarları kapılarını kapattı. Fuarları, dünyanın onlarca ülkesinden gelen altı bini aşkın sektör profesyoneli ziyaret etti. Bu yıl ilk […]

12

Ara
Kozmetik

Türkiye’nin Kozmetik, Kişisel Bakım ve Temizlik Ürün Bileşenleri Alanındaki Tek Fuar

Kozmetik, kişisel bakım, deterjan ve ev bakım ürünleri sektörlerini buluşturması ile bölgenin en önemli etkinliklerinden olan Cosmetics & Home Care Ingredients (CHCI) ”5.Uluslararası Kozmetik, Kişisel Bakım, Deterjan ve Ev Bakım Ürünleri Bileşenleri, Hammaddeleri ve Teknolojileri Fuarı”, 25-27 Mayıs 2022 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde Artkim organizatörlüğünde katılımcı ve ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. İKMİB sektör raporundaki verilere istinaden 2021’in ilk yarısında,[…]