ChemSupplier, Kimya Sektörün Devlerini Bir Araya Getirdi

Artkim organizatörlüğünde düzenlenen ChemSupplier “Kimya Sektöründe Tedarik Yönetimi Sanal Zirvesi”, kimyasal tedarikçiler ve lojistik hizmeti veren firmalar ile üreticileri 8- 12 Haziran 2021 tarihleri arasında düzenlenen sanal etkinlikte bir araya getirdi.

Zirvede 12 sponsor firma, 50’nin üzerinde dijital standlı katılımcı firma ve 8 destekleyen kurum (Boya Sanayicileri Derneği, European Association of Chemical Distributors, İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği, Kocaeli Sanayi Odası, Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Sanayicileri Derneği, Türk Plastik Sanayicileri Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı, Türkiye Kimya Petrol Lastik ve Plastik Sanayii İşverenleri Sendikası, Türkiye Kimya Derneği) yer aldı.

8 Haziran’da başlayan etkinliğin ilk iki günündeki canlı panel oturumları, rekor katılımla 5.319 sektör profesyoneli tarafından yoğun ilgiyle takip edildi.

5 gün boyunca canlı stand alanı ile sektörle buluşmaya devam eden zirve toplamda 10.572 sektör profesyoneli tarafından ziyaret edildi ve yeni iş bağlantılarının kurulmasında önemli rol oynadı.

Liderler ChemSupplier Sanal Zirvesi’nin Canlı Oturumlarında Sektöre Işık Tutacak Bilgiler Paylaştı

Zirve kapsamında, ilk iki gün boyunca Turkchem TV Youtube kanalından canlı yayınlanan panel oturumlarında, Mayıs ayını ihracat rekoruyla tamamlayan kimya sektörünün lider firmalarından temsilciler ve dernek başkanları tedarik zincirindeki sorunlara dair çözüm önerilerini, gelecek süreçler konusunda ipuçlarını ve genel değerlendirmelerini izleyiciler ile paylaştılar.

ChemSupplier Sanal Platformu, 3 ay boyunca 24 saat erişime açık kalacak. Katılımcı firmaların dijital standlarının yer aldığı bu platform, kimyasal tedarikçiler ve lojistik hizmeti veren firmaları, müşterileri ile buluşturmaya devam edecek.

Detaylar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. http://chemsuppliervirtual.com/