Interdye & Textile Printing Eurasia

Tekstil Kimyasalları ve Baskı Teknolojileri sektörü buluşuyor

Türkiye Tekstil Terbiye Sanayicileri Derneği (TTTSD) ve Artkim Fuarcılık iş birliği ile gerçekleştirilecek olan 5. Uluslararası Boyarmadde, Pigmentler, Tekstil Kimyasalları, Dijital Tekstil Baskı, Boyama ve Teknolojileri Fuarı: Interdye & Textile Printing Eurasia, 24-26 Kasım 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

 

Türkiye’de konusunda tek ve dünyada ise sınırlı sayıda fuarlar arasında yer alan Interdye & Textile Printing Eurasia Fuarı, 4 yıl aradan sonra İstanbul’daki büyük buluşmasına hazırlanıyor.

 

Ülkemizin en güçlü ihracat oyuncularından tekstil sektörünün gelişiminde önemli bir rol üstlenen Interdye & Textile Printing Eurasia Fuarı, bu yıl da katılımcı firmalara; Avrasya bölgesindeki tekstil terbiye, boyama ve baskı çözümlerini geliştirme, sektörün en iyilerini bir araya getirme, mevcut ilişkilerini güçlendirme, iş bağlantılarını geliştirip yeni ticari ilişkilerin kurulması imkanı sunacak.

Tekstil Kimyasalları Fuarı

Son olarak 2018’de, aralarında Hindistan, Çin, Pakistan, İsviçre, İtalya, İspanya, Endonezya gibi 17 farklı ülkeden 116 firma ve temsilciliğinin, Avrasya Bölgesi tekstilcisi ile buluştuğu Interdye & Textile Printing Eurasia Fuarı, pandemi nedeniyle verilen aranın ardından, bu yıl 24-26 Kasım 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek.

 

Uluslararası ziyaretçileri ve katılımcıları bir araya getirerek, sektör paydaşlarının ürünlerini ve teknolojilerini tanıtmaya ve firmaların yeni uluslararası pazarlara açılmalarına fırsat sunacak olan fuar, ayrıca yurtiçinden ve yurtdışından gelecek konuşmacıların sektör ile ilgili gündem oluşturan konuları değerlendirileceği konferanslarda sektör için önem taşıyan birçok sunuma ev sahipliği yapacak.

Baskı Mürekkepleri